Witam.Posiadam takową płytę.plyta przestala dzialac.Po rozebraniu widac rozwalony kondensator i od spodu w miejscu podlaczenia slad po zwarciu(brak nawet 2 sciezek).Po wymianie kondensatora i dorobieniu tych sciezek ,plyta znow zrobila bum i poszedl ten sam kondensator.Ma ktos moze jakis pomysl gdzie szukac usterki?