Witam dzisiaj kupiłem nowy dysk SSD Toshiba Q Series Pro HDTS325 o pojemności 256 gb. Chciałem sklonować swój stary dysk HDD żeby później nie bawić się w ponowne instalowanie systemu i wszystkich programów. Działając zgodnie z instrukcjami znalezionymi ściągnąłem program NTI Echo i podłączyłem dysk przez kieszeń usb 3.0 i nic się nie dzieję. Nie wykrywa go ani system ,program do klonowania jak i również w biosie. Kieszeń jest sprawna bo sprawdzałem na zwykłym dysku HDD który zostaje wykryty natychmiast. Nie wiem w czym problem. Czyżby nowo kupiony dysk był uszkodzony ? Proszę o pomoc.