Witam!
Pralka nagle przestała działać, nie dokończyła prania i została woda w bębnie. Przepuściłem ją przez tryb serwisowy i na każdym etapie pokazuje mi 3 czerwone i 5 zielonych. Czy to coś oznacza?
Pralka nagle przestała działać, nie dokończyła prania i została woda w bębnie. Przepuściłem ją przez tryb serwisowy i na każdym etapie pokazuje mi 3 czerwone i 5 zielonych. Czy to coś oznacza?