Witajcie.
Miałem w tej nawigacji org system nawigacyjny Manty. Bez większych rozmyślań wywaliłem go aby wgrać sobie np: MapaMap.
Wgrywałem już na kartę pamięci SD wszystko iGO, MapaMap, AutoMapa i na każdej działa to tak wolno, że nie ma możliwości aby na tym pracować.
W czym może być problem?
Próbowałem Mapę mam zainstalować bezpośrednio w pamięci urządzenia ale niestety przy uruchomieniu wyskakuje mi komunikat "failed to get hardware ID"
Co robię nie tak?
Miałem w tej nawigacji org system nawigacyjny Manty. Bez większych rozmyślań wywaliłem go aby wgrać sobie np: MapaMap.
Wgrywałem już na kartę pamięci SD wszystko iGO, MapaMap, AutoMapa i na każdej działa to tak wolno, że nie ma możliwości aby na tym pracować.
W czym może być problem?
Próbowałem Mapę mam zainstalować bezpośrednio w pamięci urządzenia ale niestety przy uruchomieniu wyskakuje mi komunikat "failed to get hardware ID"
Co robię nie tak?