Czesc!
Mam taki problem:
Mam dyskietke instalacyjna programu. I chce sobie zrobić kopie bezpieczeństwa (wiadomo jak to bywa z dyskietkami
). Kopiuje wszystkie pliki z dyskietki inst. na nową czyściutką dyskietke i .. no własnie.Jak chcę z tej dyskietki na która skopowałem pliki uruchomić instalkę to mi ciagle wywala, że "nieprwaidłowy dysk instalacyjny"!
Czyżby były jakies zabezpieczenia? Dodam że na tej instalcyjnej sa takie pliki oprócz tych instalacyjnych programu oczywiście, token.exe, ccchange.exe, move.exe.
Szukałem na googlach ale niestaty nic nie znalazłem
Macie moze jakieś sugestie?
Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam G.
Mam taki problem:
Mam dyskietke instalacyjna programu. I chce sobie zrobić kopie bezpieczeństwa (wiadomo jak to bywa z dyskietkami
Czyżby były jakies zabezpieczenia? Dodam że na tej instalcyjnej sa takie pliki oprócz tych instalacyjnych programu oczywiście, token.exe, ccchange.exe, move.exe.
Szukałem na googlach ale niestaty nic nie znalazłem
Macie moze jakieś sugestie?
Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam G.