Witam
Posiadam wieżę Philips FW26, jest w mojej rodzinie od bardzo dawna, niestety nie działają kasety, CD oraz podświetlenie ekraniku.
Co do cd to płyta się nie obraca i na wyświetlaczu jest NO DISC:
http ://filmy*elektroda*net/44_1442674897.flv [zmieńcie gwiazdki na kropki w linku]
I tyle wiem
Pomógłby ktoś jak to naprawić?
Posiadam wieżę Philips FW26, jest w mojej rodzinie od bardzo dawna, niestety nie działają kasety, CD oraz podświetlenie ekraniku.
Co do cd to płyta się nie obraca i na wyświetlaczu jest NO DISC:
http ://filmy*elektroda*net/44_1442674897.flv [zmieńcie gwiazdki na kropki w linku]
I tyle wiem
Pomógłby ktoś jak to naprawić?