Witam
Chcial bym samodzielnie wykonac strownik stroboskopu led cos a'la stroboskopy policyjne 3 razy szybkie mrugniecia jednej i drugiej diody. Mialo by to byc zainstalowane w aucie pod zarowki halogenowe H3 na ledach. Przegrzebalem internet i teraz nie wiem czy te zarowki diodowe nadadza sie czy nie trzeba by dac jakichs mocniejszych rezystoerow. Czy ma ktos moze schemat takiego ukladu?
Dziękuję za pomoc.
Chcial bym samodzielnie wykonac strownik stroboskopu led cos a'la stroboskopy policyjne 3 razy szybkie mrugniecia jednej i drugiej diody. Mialo by to byc zainstalowane w aucie pod zarowki halogenowe H3 na ledach. Przegrzebalem internet i teraz nie wiem czy te zarowki diodowe nadadza sie czy nie trzeba by dac jakichs mocniejszych rezystoerow. Czy ma ktos moze schemat takiego ukladu?
Dziękuję za pomoc.