Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audacity lub inny program do nagrywania wokalu

PiMa71a 06 Oct 2015 17:33 1845 1
 • #1
  PiMa71a
  Level 7  
  Witam,
  poszukuję konkretnego fachowca ze znajomością tematu, który poprowadzi mnie krok po kroku w temacie: nagrywanie wokalu do podkładu w Audacity (może być też inny program, czekam na wasze propozycje) Potrzebna mi wiedza jaki sprzęt potrzebny, ew.doradzić co muszę dokupić, dobra instalka programu, oraz instrukcja nagrywania z obróbką wokalu. Wiem że jest to żmudna praca, dlatego przeznaczyłem dla zainteresowanego parę stówek. Czekam na poważne oferty. Pozdrawiam. Piotr.
 • Helpful post
  #2
  Recoil83
  Level 17  
  Witam, czy posiadasz interfejs audio? Audacity to zabawka jeśli chcesz coś poważniejszego powinieneś pomyśleć o DAW, i masz nieograniczone możliwości co do obróbki dźwięku.
  http://pro.magix.com/en/samplitude/miditech-english.730.html
  Instalujesz, rejestrujesz i jest twój za darmo, jedyne ograniczenie to maksymalnie 8 ścieżek w jednej sesji i w języku Angielskim, ale ten program jest tak intuicyjny że nie to nie stanowi problemu.

  W tym temacie masz przedstawione w poście 14 skróconą instrukcję obsługi Samplitude Pro X Silver mojego autorstwa dotyczy wtyczek VST, może zrobię też w stosunku do pracy z samplami w przyszłości. Pozdrawiam.
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3027225.html