Witam, mam problem z pralka amica awse 10 da. Pralka na jakimkolwiek programie przepuszcza bez końca wodę...tzn nabiera i wypuszcza jednocześnie mam pytanie czy ktoś wie co jest odpowiedzialne w tym modelu za poziom wody w bębnie? z góry dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam