logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amica awse10 da wpuszcza i wypuszcza jednoczesnie wode

Baseniash 11 Paź 2015 10:33 864 5
REKLAMA
  • #1 15057621
    Baseniash
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 5
    Witam, mam problem z pralka amica awse 10 da. Pralka na jakimkolwiek programie przepuszcza bez końca wodę...tzn nabiera i wypuszcza jednocześnie mam pytanie czy ktoś wie co jest odpowiedzialne w tym modelu za poziom wody w bębnie? z góry dziękuję.
  • REKLAMA
  • #2 15057680
    bestboy21
    Poziom 40  
    Posty: 7116
    Pomógł: 566
    Ocena: 781
    Nie podchodzi się do pralki ze śrubokrętem jak się nie wie co to jest HD 505GH3 01.

    Mija czas przewidziany na nabranie wody i w celu zapobiegnięcia zalania mieszkania komputer postanawia ją wylać bo nie wie ile jej w pralce jest.

    Zapchana rurka albo styki uszkodzone.
  • REKLAMA
  • #3 15059813
    Baseniash
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 5
    Rurka czysta czyszczona, czyli winny jest hydrostat ?
  • REKLAMA
  • #4 15059862
    bestboy21
    Poziom 40  
    Posty: 7116
    Pomógł: 566
    Ocena: 781
    Tego się nie da stwierdzić w 100% przez internet, takie same objawy da zatkane sitko przy wężu wody wodociągowej, woda nie zdąży się nabrać w "określonym czasie" i zostanie wylana dla bezpieczeństwa - bo komputer nie wie co się stało.
    Hydrostat można sprawdzić.... płucami i miernikiem.
  • REKLAMA
  • #5 15060648
    Baseniash
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 5
    Więc tak wszystkie rury dopływowo/odpływowe włącznie z filterkiem od elektrozaworów zostały oczyszczone, dmuchając w hydrostat coś się przestawia, odłączając go z wtyczki pralka napuszcza trochę wody i zaczyna chodzić.
  • #6 15060660
    bestboy21
    Poziom 40  
    Posty: 7116
    Pomógł: 566
    Ocena: 781
    No to hydrostatat, on ma 2 pary styków, jeśli klika tylko 'raz' to coś jest walnięte.
    Dmuchnij mocniej, najpierw kliknie raz > mocniej > drugi raz, no chyba że nie to j.w.
REKLAMA