Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSCH SPI50E05EU - Wyciek piany, niemożność uruchomienia

14 Paź 2015 19:47 1920 2
  • Poziom 19  
    Witam szanowne forum. Dziś wieczorem po nastawieniu zmywarki wylała ona wodę za drzwiczki. W środku pełno piany, wszystkie kontrolki wyłączone poza tą z symbolem kranu - miga. Zmywarka nie daje się wyłączyć ani uruchomić żadnego programu, nie reaguje na przyciski ani reset. Wyciągniecie z gniazdka wtyczki również nie załatwia sprawy. Oczyściłem filtr spustowy, był zapieniony. Objawy jak na razie są takie, że po zasileniu miga ta kontrolka z symbolem kranika i silnik pompy odprowadzającej wody cyklicznie się włącza i wyłącza. Zmywarka jest nowa, 2 tygodnie pracowała bez zarzutu a teraz takie coś. Proszę o porady co z tym fantem zrobić :)))

Pozdrawiam, Patryk
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Zalana podstawa (część obudowy, misa) zmywarki i uruchomiony czujnik przeciw zalaniu. Przechylić zmywarkę "na plecy", aby woda wypłynęła, zresetować i uruchomić. Przeprowadź śledztwo, skąd ta piana - może ktoś zaaplikował jakiś nieodpowiedni detergent?
  • Poziom 19  
    Tak właśnie było. Zrobiłem tak bo czytałem podobne tematy, pomogło. Dziękuje za info :))))))))))))))))