Dzień dobry.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z urządzeniami National Instrument?
Dokładnie mam obudowę PXI-1033, oraz płytki: PXI-4022, PXI-4071, PXI-4130.
Wszystko jest zmontowane, podłączone do komputera, Lab-View znajduje płytki. Teraz za zadanie mam utworzyć moduł sterujący, który będzie umożliwiał wymuszanie napięcie na dwóch elektrodach oraz odczytywał prąd płynący przez podłączony element np. diodę. Czy ktoś już coś takiego robił? Szukam jakichś podpowiedzi od czego zacząć.
Pozdrawiam
Czy ktoś z Was miał do czynienia z urządzeniami National Instrument?
Dokładnie mam obudowę PXI-1033, oraz płytki: PXI-4022, PXI-4071, PXI-4130.
Wszystko jest zmontowane, podłączone do komputera, Lab-View znajduje płytki. Teraz za zadanie mam utworzyć moduł sterujący, który będzie umożliwiał wymuszanie napięcie na dwóch elektrodach oraz odczytywał prąd płynący przez podłączony element np. diodę. Czy ktoś już coś takiego robił? Szukam jakichś podpowiedzi od czego zacząć.
Pozdrawiam