logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak utworzyć moduł sterujący w Lab-View dla PXI-4130?

wakaa 16 Paź 2015 13:57 537 1
REKLAMA
  • #1 15071590
    wakaa
    Poziom 8  
    Posty: 11
    Dzień dobry.
    Czy ktoś z Was miał do czynienia z urządzeniami National Instrument?
    Dokładnie mam obudowę PXI-1033, oraz płytki: PXI-4022, PXI-4071, PXI-4130.
    Wszystko jest zmontowane, podłączone do komputera, Lab-View znajduje płytki. Teraz za zadanie mam utworzyć moduł sterujący, który będzie umożliwiał wymuszanie napięcie na dwóch elektrodach oraz odczytywał prąd płynący przez podłączony element np. diodę. Czy ktoś już coś takiego robił? Szukam jakichś podpowiedzi od czego zacząć.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 15071742
    criter
    Poziom 11  
    Posty: 66
    Ocena: 6
    na przykładzie pxi-4022 - poszukaj/otwórz w LabView program niDMM 4022 Control.vi jako przykład. Z pozostałymi podobnie.
    Ewentualnie spróbuj z załączonym plikiem...
    Załączniki:
    • measure_current_pxi-4022.rar (17.87 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA