Dzień dobry, po zepsuciu się grzałki termoobiegu, postanowiłem ją wymienić, po czym, po podłączeniu przewodów i podłączeniu do prądu żarówka świeci się przez moment. Po zgaśnięciu okazało się, że żadna z grzałek nie działa, a na wszystkich przewodach mam +230V. Teraz nie wiem co zrobić, bo nawet po jej wymontowaniu problem się pojawia. Proszę serdecznie o pomoc.