WItam
otóż borykam sie z problemem. mianowicie cały czas wyskakują mi niebieskie ekrany.
myślę że to wina dysku lub sterowników - choć testowałem już wszystkie ich wersje i nic.
Bsody sypią się seriami ok. 4-5 w ciągu kilu minut po czym komputer pracuje normalnie.
Niżej załączam zdjęcia bsodów
otóż borykam sie z problemem. mianowicie cały czas wyskakują mi niebieskie ekrany.
myślę że to wina dysku lub sterowników - choć testowałem już wszystkie ich wersje i nic.
Bsody sypią się seriami ok. 4-5 w ciągu kilu minut po czym komputer pracuje normalnie.
Niżej załączam zdjęcia bsodów