Mam AEG CF100 Ekspres się popsuł Działało jedynie wytwarzanie pary Przez dłuższy czas stał nieużywany u teściowej. Wyczyściłem go Wymieniłem mu wszystkie uszczelki Miał wycieki przy zaworze zwrotnym i pęknięty oring na tłoku zaparzacza. Po złożeniu teoretycznie wszystko działa tylko kawa parzy się bardzo krótko Wypłynie parę mililitrów kawy i ekspres przestaje parzyć Jeśli wsypie się mu więcej kawy suchej to parzy trochę dłużej ale kawy robi się ledwie na dnie. Acha cały czas pali się czerwona lampka odkamienienia ale postępując zgodnie z instrukcją nie wchodzi w proces odkamienienia i czyszczenia Przepływomierz jest sprawny, daje impulsy. Zaparzacz nie blokuje się, wszystkie czynności robi poprawnie Wytwarzanie pary działa dobrze i nic nie przerywa procesu Natomiast przy parzeniu po paru sekundach ekspres kończy parzenie
Proszę o pomoc
Proszę o pomoc