Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Becker - karta pamięci sd

04 Gru 2015 18:26 1710 9
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie. Posiadam nawigację Becker Z116 mam pytanie jaka maxynalna kartę SD będzie czytał? W tym momencie mam 8GB zastanawiam się nad 16 i 32? Proszę o odp
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Artur k. napisał:
    Tak trudno zajrzeć do instrukcji obsługi?
    Tam jest wszystko napisane.

Proszę nie rób ze mnie blondynki. Jeśli byłaby taka informacja, z pewnością nie zawracałabym ludziom głowy. Otóż zaskoczę Cię - nie ma informacji o tym w instrukcji. Sherloku
  • Admin grupy audio
    weela16 napisał:
    Proszę nie rób ze mnie blondynki. Jeśli byłaby taka informacja, z pewnością nie zawracałabym ludziom głowy. Otóż zaskoczę Cię - nie ma informacji o tym w instrukcji. Sherloku

A tu jest nawet po Polsku:
    http://mobilenavigation.mybecker.com/fileadmi..._Z116_Traffic_Assist_EuPl_Operation_Guide.pdf
    Również strona 110.

I co teraz? Kto tu jest blondynką? Pasowałoby napisać "przepraszam", nie uważasz?
  • Poziom 36  
    Code:
    Swoją drogą w instrukcji bzdury - karty 16GB działają bez zająknięcia na Beckerach.

Czy aby tam są bzdury?
    W którym roku Z116 "zaczęły królować" (instrukcja napisana ok. 10 lat temu) i jakie wtedy były pamięci na rynku?
  • Poziom 36  
    Wystarczyło napisać, że obsługuje 16GB, bo sam to sprawdziłem.
    Ale dlaczego ubliżasz producentowi nawigacji - nie mając żadnych podstaw do tego?
  • Admin grupy audio
    Producent gwarantuje obsługę do 8GB, karty o wyższej pojemności mogą działać lub nie.

Jest mnóstwo różnych przypadków - ja mam np. rejestrator audio, który obsługuje karty max 2GB, włożyłem do niego kartę 4GB i mimo iż widzi tylko 2GB to podaje czas zapisu właściwy dla karty 4GB i co ciekawe taką kartę jest w stanie w całości zapisać, choć nie umie potem odczytać tego co przekroczyło owe 2GB (można odczytać jedynie po włożeniu do czytnika w komputerze).

Także to, że u kogoś działa, nie oznacza że każdemu będzie działało z każdą kartą. 8GB musi działać, 16 może. Możliwe też, że obsługa kart zależy od wersji oprogramowania - nowsze obsługuje większe karty.