Witam. Mam nokie 3210. Po wgraniu nowego softu czasami sie wyłączy i wogóle nie chce sie włączyć. Za jakiś czas jak już mi sie uda ją włączyć wyskakuje bateria słaba mimo moze jest naładowana na full. Po paru resetach wskakuje cała. Co sie dzieje ???