Pralka jest ładowana od góry. Problem polega na tym , że bęben jest po lewej stronie lekko opuszczony, pralka jak pierze lekko trze, problem zaczyna się przy wirowaniu, bo hałasuje na cały dom , jakby miała się rozlecieć. Co może być przyczyna
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamniuniek23m napisał:Będę wymieniać łożyska
niuniek23m napisał:Zespół piorący - wymienię sam? Jaki to koszt?