Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet TAB210 7 YARVIK, zapomniałem hasła, nie mogę wykonać hard-resetu

27 Gru 2015 20:53 2028 9
  • Poziom 7  
    W tablecie są tylko przyciski:
    - Reset ( trafia się igłą ),
    - Power
    - Menu
    - ESC

Na yooutube ten model to: "Yarvik TAB210 Android Tablet video review (Jeremy Tjon)"
    Nie mogę zrobić hard resetu, moze ktoś pomóc?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Jest kółko, którym można kręcić, gdy ładuje się tablet to świeci się na niebiesko, ale świeci się też gdy tablet jest uruchomiony.
  • Poziom 7  
    Mój tablet przedstawiono na filmiku na youtube o nazwie:
    "Yarvik TAB210 Android Tablet video review (Jeremy Tjon)"
    (nie mogę wstawiać linków, ponieważ mam za mało punktów).

Jest przycisk reset, jednakże jest on ukryty w "dziurce", dlatego by wcisnąć go musze włożyć do środka igłę. Obok resetu znajduje się przycisk power, a obok niego - przycisk Menu i ESC, ktore znajdują się jakby w po dwóch stronach jednego przycisku. Oprócz wymienionych przycisków nie ma ŻADNYCH innych przycisków - w tym wymienionych przez ciebie volume.
  • Poziom 7  
    Czyli używać kombinacji podczas włączania tabletu, czy podczas gdy tablet jest wyłączony?
  • Poziom 43  
    MrCi4kawski napisał:
    Witam,
    aby wejsc do recovery sproboj kombinacji:
    -Menu + Power
    -Esc + Power
    -Reset + Power
    -Menu + Esc + Power
    -Reset + Power + Menu
    Przed tym wylacz tablet.

PS: Pomylile posty co do hard bricka. Przepraszam ;) .
    Jeszcze parę kombinacji Ci zostało, pozmyślaj jeszcze trochę:D.
    Jak nie wiesz jak, to nie kombinuj, bo wprowadzasz w błąd.
    Cytat:
    Hold down vol+ along with power button hold for ten sec. then release power button whilst still holding down vol+ u should get into Android system recovery with vol up & down go down to wipe data/factory reset select with power button then that takes you to confirmation screen go down & select Yes that will restore access to your tablet after you factory reset, hope that helped.
  • Poziom 7  
    Cytat:
    Hold down vol+ along with power button hold for ten sec. then release power button whilst still holding down vol+ u should get into Android system recovery with vol up & down go down to wipe data/factory reset select with power button then that takes you to confirmation screen go down & select Yes that will restore access to your tablet after you factory reset, hope that helped.
    [/quote]

Jak wspomniałem nie mam przycisków głosności - vol+ i vol0.