logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

AWM 6091 - Luz na osi bębna po wymianie łożysk, stuki podczas wirowania

gattuzo 28 Gru 2015 10:44 3168 39
Najlepsze odpowiedzi

Dlaczego po wymianie łożysk oś bębna ma luz i stuka podczas wirowania?

Luz i stuki po wymianie łożysk najpewniej oznaczają zużytą oś bębna, która nie trzyma już ciasno łożyska, a nie samo źle dobrane łożysko [#15275663][#15278600] W tym wątku po pomiarze wyszło, że oś ma tylko 19,4 mm, więc łożysko nadal pracuje na zbyt małym pasowaniu [#15278600] Jako doraźną naprawę padły propozycje napunktowania osi w miejscu osadzenia łożyska, radełkowania na tokarce, wklejenia łożyska albo napawania i późniejszego przetoczenia [#15278615][#15278640] Przed założeniem koła pasowego trzeba też mocno dokręcić samo łożyskowanie i upewnić się, że całość siedzi poprawnie [#15275712] Jeśli po złożeniu bęben nadal ma luz, problem jest w osi lub jej osadzeniu, bo po samej wymianie łożysk powinno być cicho i bez wyczuwalnych stuków [#15282387]
REKLAMA
  • #31 15282187
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Łożyska ledwo wbiłem.
    Mierzyłem średnicę suwmiarką. Minimalnie ale brakuje. Luz jest zdecydowanie mniejszy ale wyczuwalny.
    Wobec tego raczej trzeba uznać ,że tardo siedzi.
    W takim razie luz tylko na ośce. A jak głośność przy wirowaniu?
  • REKLAMA
  • #32 15282207
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Włączyłem raz na pusto. Słychać jakby głośne dudnienie.
    Obracałem bęben ręką i także powstawał głuchy dźwięk przy każdym obrocie.
    Ciekawe skąd bo raczej oś nie "ślizga" się po łożysku przy tak małym luzie i takiej sile odśrodkowej.
    Powoli skłaniam się do napawania ale nie wiem jak się za to zabrać. Samo spawanie wykonałby fachowiec mnie pozostałoby uzyskanie pożądanej średnicy.
  • #33 15282295
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    mnie pozostałoby uzyskanie pożądanej średnicy.
    Przetoczyć,Ale coś nie mogę uwierzyć, że po napunktowaniu łożysko lekko wchodzi, wiec skoro się nie ślizga po ośce to i luz powinien się skasować. A próbowałeś obracać sam bęben bez paska, żeby uniknąć dodatkowych głosów pochodzących od silnika i paska?
  • REKLAMA
  • #34 15282324
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Obracałem bez paska.
    Pierwsze nasadzenie po punktowaniu szło dość opornie. Musiałem użyć młotka.
    Ale luz jest.
  • #35 15282387
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Ale luz jest.
    Ten luz może być w samych łożyskach, a skoro obracałeś bez paska, to coś nie jest w porządku, bo po wymianie łożysk powinno być cicho -nic nie słychać
  • REKLAMA
  • #36 15282400
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Spróbuję jeszcze mocniej "zniszczyć" oś punktakiem w miejscu osadzenia łożyska.
    Pytanie na ile to jest trwałe rozwiązanie. Czy oś po pewnym czasie nie wygładzi się i nie powstanie luz?
    Jak to nie pomoże przejdę do bardziej radykalnych metod.
  • #37 15282477
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Pierwsze nasadzenie po punktowaniu szło dość opornie. Musiałem użyć młotka.

    To ile tych prób było? wydaje mi się, że coś przy okazji uszkodziłeś.
  • REKLAMA
  • #38 15282491
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Zrobiłem kilka nakłuć i założyłem. Luz był praktycznie bez zmian.
    Zdjąłem, ponakłuwałem w wielu miejscach i założyłem ponownie. Tym razem już nie weszło do końca. Puknąłem młotkiem i oś weszła. Tyle. Co tu można uszkodzić?
  • #39 15282506
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Co to można uszkodzić?
    Choćby osłonki kulek łożyska- i wtedy będzie głośne.Takie w końcu nieduże łożyska nie nabija się z "nie wiem jaką siła"- ważne by było dobre i nie wchodziło na ośkę "na piechotę"
  • #40 15282526
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Najpierw jednak muszę zlikwidować ten luz.
    Jak nie będzie luzu i będzie głośno to wymienię łożyska.
    Zakładam że nowe łożyska nie dostały luzu po dwóch praniach.

Podsumowanie tematu

✨ Po wymianie łożysk w pralce AWM 6091, użytkownik zauważył luz na osi bębna oraz stuki podczas wirowania. Problemy te mogą wynikać z niewłaściwego dopasowania łożysk lub wyrobienia osi. Użytkownik nie pamiętał symboli starych łożysk, co utrudniało identyfikację. W trakcie dyskusji zasugerowano sprawdzenie luzu na osi oraz dokręcenie łożysk. W przypadku wyrobienia osi, zaproponowano metody naprawcze, takie jak punktowanie lub napawanie. Użytkownik potwierdził, że oś ma średnicę 19.4 mm, co wskazuje na problem z dopasowaniem. Po kilku próbach naprawy luz nie zniknął, co sugeruje konieczność dalszych działań, w tym ewentualnej wymiany łożysk.
REKLAMA