gattuzo napisał:Wobec tego raczej trzeba uznać ,że tardo siedzi.Łożyska ledwo wbiłem.
Mierzyłem średnicę suwmiarką. Minimalnie ale brakuje. Luz jest zdecydowanie mniejszy ale wyczuwalny.
W takim razie luz tylko na ośce. A jak głośność przy wirowaniu?