Po wymianie łożysk oś bębna ma wyraźny luz (wygląda ze na łożysku wewnętrznym).
Jak złożyłem wszystko do kupy to wyglądało że luzu nie ma.
Po pierwszym praniu usłyszałem stuki pod koniec wirowania, więc sprawdziłem. Możliwe że oś się wyrobiła i nie pasuje już do łożyska?
Jak złożyłem wszystko do kupy to wyglądało że luzu nie ma.
Po pierwszym praniu usłyszałem stuki pod koniec wirowania, więc sprawdziłem. Możliwe że oś się wyrobiła i nie pasuje już do łożyska?