logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

AWM 6091 - Luz na osi bębna po wymianie łożysk, stuki podczas wirowania

gattuzo 28 Gru 2015 10:44 3168 39
Najlepsze odpowiedzi

Dlaczego po wymianie łożysk oś bębna ma luz i stuka podczas wirowania?

Luz i stuki po wymianie łożysk najpewniej oznaczają zużytą oś bębna, która nie trzyma już ciasno łożyska, a nie samo źle dobrane łożysko [#15275663][#15278600] W tym wątku po pomiarze wyszło, że oś ma tylko 19,4 mm, więc łożysko nadal pracuje na zbyt małym pasowaniu [#15278600] Jako doraźną naprawę padły propozycje napunktowania osi w miejscu osadzenia łożyska, radełkowania na tokarce, wklejenia łożyska albo napawania i późniejszego przetoczenia [#15278615][#15278640] Przed założeniem koła pasowego trzeba też mocno dokręcić samo łożyskowanie i upewnić się, że całość siedzi poprawnie [#15275712] Jeśli po złożeniu bęben nadal ma luz, problem jest w osi lub jej osadzeniu, bo po samej wymianie łożysk powinno być cicho i bez wyczuwalnych stuków [#15282387]
REKLAMA
  • #1 15275309
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Po wymianie łożysk oś bębna ma wyraźny luz (wygląda ze na łożysku wewnętrznym).
    Jak złożyłem wszystko do kupy to wyglądało że luzu nie ma.
    Po pierwszym praniu usłyszałem stuki pod koniec wirowania, więc sprawdziłem. Możliwe że oś się wyrobiła i nie pasuje już do łożyska?
  • REKLAMA
  • #2 15275388
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Możliwe że oś się wyrobiła i nie pasuje już do łożyska?
    Trzeba to było sprawdzić przed montażem i ewentualnie coś z tym zrobić.
  • #3 15275404
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Jak łożyłem to luzu nie wyczuwałem. Co miałbym sprawdzać?
  • #4 15275534
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Co miałbym sprawdzać?
    Zakładając (próbując założyć) łożysko na ośkę,-> czy nie ma luzu.
  • #5 15275540
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Fakt, mogłem to sprawdzić ale go głowy mi nie przyszło że może nie pasować. Tak to jest jak się coś robi pierwszy raz i kupa prania czeka. Czy ktoś może podać ile wynosi wewnętrzny rozmiar łożyska. Rozbiorę i zmierzę. Może łożysko jest nie takie jak trzeba.
  • Pomocny post
    #6 15275570
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Czy ktoś może podać ile wynosi wewnętrzny rozmiar łożyska. Rozbiorę i zmierzę. Może łożysko jest nie takie jak trzeba.
    A nie pamiętasz jaki symbol był łożyska starego i nowego?
  • REKLAMA
  • #7 15275579
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    No niestety nie. Nowe zakładałem szybko a stare rozsypanie poszło do kosza.
    Jak rozbiorę to może uda mi się odczytać numer.
    Może numer serwisowy pomoże: 857060949500
  • #8 15275595
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Mnie chodzi o coś innego. Założenie większego łożyska jest niemożliwe, bo jeśli jest większe na osi to jest też większe po zewnątrz. Tak jest najczęściej, bo wyjątki się zdarzają- większe w środku a takie samo na zewnątrz.
    Chwyć za kosz w środku pralki i spróbuj delikatnie podnosić i opuszczać. Czy czuć luz w trakcie takich ruchów?
  • REKLAMA
  • #9 15275625
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Myślałem że może być łożysko identyczne na zewnątrz a większe wewnątrz.
    Czyli większe łożysko odpada.
    Przy ruszaniu kosz ma duży luz. Widać też jak rusza się koło pasowe.
  • #10 15275634
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Myślałem że może być łożysko identyczne na zewnątrz a większe wewnątrz
    Takie też bywają, ale to są wyjątki.
    gattuzo napisał:
    Przy ruszaniu kosz ma duży luz. Widać też jak rusza się koło pasowe.
    Wobec tego coś jest nie tak.
  • REKLAMA
  • #11 15275643
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Czy zdarzają się przypadki takiego wyrobienia wału by miał luz w łożysku?
    Jeżeli tak to powinno to trwać długo i objawiać się strasznymi dźwiękami.
    Fakt, pralka był głośna ale rozsypane łożysko mogło dawać takie objawy.
  • Pomocny post
    #12 15275663
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:
    Czy zdarzają się przypadki takiego wyrobienia wału by miał luz w łożysku?
    Tak zdarzają się takie przypadki, ale często można to naprawić "domowym" sposobem.
  • #13 15275684
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Chętnie się dowiem jakie to sposoby.
    Przy okazji pytanie pomocnicze bo widzę żeś fachowiec.
    Osadzanie osi w łożyskach odbywa się tylko za pomocą dokręcania śruby czy trzeba to jakoś dodatkowo "nabić"?
    Może śruba nie do końca jest dokręcona i oś nie weszła do końca?
  • #14 15275712
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:

    Osadzanie osi w łożyskach odbywa się tylko za pomocą dokręcania śruby czy trzeba to jakoś dodatkowo "nabić"?
    Może śruba nie do końca jest dokręcona i oś nie weszła do końca?
    Tu zdalnie nie pomogę. Jest takie prawdopodobieństwo. Najpierw trzeba dokręcić mocno samo łożyskowanie, coś podkładając(jakieś podkładki)postukując młotkiem, żeby sie odpowiednio poukładało. A dopiero zakłada się koło pasowe. Spróbuj dokręcić, być może tu tkwi problem.Przynajmniej ja tak postępuję.
  • #15 15275757
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Przydałby się jakieś wymiary łożysk, żebym miał co mierzyć jak rozbiorę.
  • #16 15275824
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    To już musisz poszukać sam, jeśli nie masz choćby paragonu od zakupu nowych łożysk.
  • #17 15275834
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Kurde pewnie że mam!
    6203 2Z
    6204 2Z
    simering 25x50x10
    Ale jestem pewien że na moich było jedno Z.
  • #18 15275869
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    6203 i 6206 to symbole katalogowe łożysk. Teraz siądź i poszukaj w internecie katalogu łożysk, a tam dowiesz się ich rozmiaru. A jak sprawi Ci to wielką trudność do idź do sklepu i spytaj się jaki to rozmiar, podając nr katalogowy.
  • #19 15275876
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    A co oznacza litera Z lub ZZ na końcu?
  • Pomocny post
    #20 15275894
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Z -zamknięte (blaszką) , ZZ- odpowiednio z obu stron
  • #21 15275905
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Dzięki.
    Rozbieram wieczorem i posprawdzam.
  • #22 15277445
    irek19
    Poziom 33  
    Posty: 1568
    Pomógł: 238
    Ocena: 275
    gattuzo napisał:
    Możliwe że oś się wyrobiła

    Do sprawdzenia krzyżak, pralka ma swoje lata to i kamyk się zagniezdził.
  • #23 15278600
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Niestety obawy się potwierdziły.
    Oś zjechana do średnicy 19.4 mm.
  • #24 15278615
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    gattuzo napisał:

    Oś zjechana do średnicy 19.4 mm.
    Spróbuj" napunktować "oś w miejscu gdzie będzie założone łożysko.Możne to też zrobić na tokarce-tzw radełkowanie. Można wkleić łożysko jakimś klejem. Można też napawać(spawanie) oś i następnie ją przetoczyć, ale myślę, że przy takim luzie 0,6 mm wystarczy napunktować.
  • #25 15278629
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Możesz dokładnie wytłumaczyć jak/czym wykonać takie punktowanie.
    Zaznaczam że mój warsztat ogranicza się do prostych narzędzi.
  • #26 15278640
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Punktak + młotek i jak pisałem tam gdzie będzie obsadzone łożysko zrobić kilkanaście punktów tak jak przygotowanie do wiercenia Oś trzeba położyć na czymś . Oś zrobi się troszkę "ostrzejsza", a to wystarczy żeby łożysko twardziej siedziało.
  • #27 15278647
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Dzięki. Nie sądziłem że jeszcze coś się uda z tym zrobić.
    Cena nowego bębna to kosmos a używek brak.

    Dodano po 11 [minuty]:

    Cytat:
    Do sprawdzenia krzyżak, pralka ma swoje lata to i kamyk się zagniezdził.

    Kamienia faktycznie sporo. A skoro temat już poruszony jakie macie sposoby na usuwanie kamienia z wnetrza bębna, grzałki, krzyżaka?
  • #28 15281974
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Jest lepiej ale nie idealnie.
    Napunktowanie powiększyło średnicę o około 0,5 mm ale nadal jest poniżej 20 i luz jest wyczuwalny.
  • #29 15282042
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    A masz pewność,ze to tylko luz na osi? A łożyska wchodziły ciasnawo w piastę bębna?
  • #30 15282055
    gattuzo
    Poziom 9  
    Posty: 130
    Ocena: 33
    Łożyska ledwo wbiłem.
    Mierzyłem średnicę suwmiarką. Minimalnie ale brakuje. Luz jest zdecydowanie mniejszy ale wyczuwalny.

Podsumowanie tematu

✨ Po wymianie łożysk w pralce AWM 6091, użytkownik zauważył luz na osi bębna oraz stuki podczas wirowania. Problemy te mogą wynikać z niewłaściwego dopasowania łożysk lub wyrobienia osi. Użytkownik nie pamiętał symboli starych łożysk, co utrudniało identyfikację. W trakcie dyskusji zasugerowano sprawdzenie luzu na osi oraz dokręcenie łożysk. W przypadku wyrobienia osi, zaproponowano metody naprawcze, takie jak punktowanie lub napawanie. Użytkownik potwierdził, że oś ma średnicę 19.4 mm, co wskazuje na problem z dopasowaniem. Po kilku próbach naprawy luz nie zniknął, co sugeruje konieczność dalszych działań, w tym ewentualnej wymiany łożysk.
REKLAMA