Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Delonghi 400 redukcja kawy

29 Dec 2015 18:18 1839 4
 • Level 6  
  Mam ekspres delonghi magnifica pronto 4500 pokazuje komunikat zmniejszyć ilość kawy.młynek ustawiony czyszczone. ..Ekspres czasem robi kawę normalnie czasem w ogóle i wtedy komunikat..tzn mieli kawę nabija do góry i nagle komunikat i kawa na odpady jest wtedy normalnie sucha wyrzucane do odpadów. .zauwazylismy ze jak kawę zrobi to kółka kawy są bardzo mokre .na glowicy zostaje kawa i się rozpadają gdzie jak działał poprawnie to w pojemniku zaparzonej kawy zawsze były ładne zbite kółka.
 • Level 21  
  Regulacją grubości mielenia kręci się tylko i wyłącznie w czasie pracy młynka.W czasie postoju można tylko popsuć młynek a w szczególności rozregulować.Sprawdzić jak lekko przesuwa się tłok w zaparzaczu.resztę na priva.
 • Level 6  
  A termoblok może być uszkodzony skoro kawa jak zrobi wypada b.mokra i nie jest to mocno sprawowane kółko. Jak sprawdzic to co pisales (aś)?
  A wczoraj np po wyczyszczenie młyna cały dzień normalnie robił kawy bez komunikatu....dzis rano po włączeniu znowu konunikat
 • Level 6  
  Dzisiaj od rana robi kawe bez zadnych komunikatow,a kawa w zbiorniku resztek jest bardzo mokra i nie ma ladnych zbitych krazkow tylko taka rozsypana
 • Level 6  
  I znowu yo samo