Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Projekt prasy hydraulicznej do forniru

30 Dec 2015 09:21 1905 10
  • Level 6  
    Witam, chce wykonać prasę hydrauliczna do forniru wielopółkową z płytami grzewczymi o wymiarach: 4500mm x 2000mm(ew.1300).
    Jest mi ktos wstanie pomoc wykonać projekt ? co i jak ? jakie obciazenia, jakie kształtowniki, przesyłam przyklad takiej prasy wykonany przez firme :BURKLE : Projekt prasy hydraulicznej do forniru
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 31  
    Moce są dosyć znaczne bo każda płyta to kilka kW tak na całość to ok 20-30kW płyt grzewczych.

Po drugie to musi być proste .
    Lepiej kupić używke.
  • Level 6  
    Chodzi mi o to że nie ma używek 4000x1300 pras x jest tylko jedna w Polsce, a firma która wykonuje te płyty grzewcze. Za jedną sztukę 4000x1300 powiedziała mi 50000 tys. Zł. Jakieś propozycje. Albo wie ktoś grze można uderzyć o taką płytę?
  • Level 31  
    A co ty chcesz oklejać na 4,5m ?
  • Level 6  
    Kawałki, tu chodzi też o ilość nie o wielkość, bo na 3000 m też wystarczy, tylko chodzi o ilość półek, półka musi mieć conajmniej +- 3 m, płyta ma 2800, ale niekiedy są kawałki, np, blaty! Więc prośba o pomoc GdzIe Dostać te płyty grzewcze do tej prasy?!
  • Level 31  
    Musiał byś sobie sam zfabrykować.
    Patrzyłeś czy kupisz takiej wielkości blachę aluminiową grubą na ok 1cm?
  • Level 6  
    I co dalej?
  • Level 31  
    Z 2 sztuk zrobisz 1 płyte , ale tanio nie będzie , będzie qu....... drogo przy takich wymiarach , same grzałki to kilka tysięcy, i ze 100 kw poboru mocy.
  • Level 6  
    Mógłbyś mi przedstawić schemat wykonania!? I jakie grzałki?! Płyta grzewcza na wodę z pieca CO
  • Level 31  
    sularzkamil wrote:
    Płyta grzewcza na wodę z pieca CO

Raczej za mała temperatura.
  • Level 6  
    Potrzebuje 50-60 stopni.