mistrzowie....
jest sprawa dostałem tablet colorovo citytab lite 3g gps chodź to bez firmówka jakiś krzak to całkiem fajny sprzęt i jest problem,,,
poprzedni właściciel na silę wkładał karty sim i rozpierniczył gniazda
i teraz jest ból bo to po 1-sze tab z 2 simami a po 2-gie niema gniazda na wzór...
co dalej zrobić...serwis chce 100zł za naprawę i nie dają gwarancji ze zrobią..
ktoś może ma taki tablet żeby zobaczyć jak wygląda slot sim albo może wie co wsadzi w to miejsce żeby zadziałało....w zał foty jak wygląda PCB gdzie były złącza..
jest sprawa dostałem tablet colorovo citytab lite 3g gps chodź to bez firmówka jakiś krzak to całkiem fajny sprzęt i jest problem,,,
poprzedni właściciel na silę wkładał karty sim i rozpierniczył gniazda
i teraz jest ból bo to po 1-sze tab z 2 simami a po 2-gie niema gniazda na wzór...
co dalej zrobić...serwis chce 100zł za naprawę i nie dają gwarancji ze zrobią..
ktoś może ma taki tablet żeby zobaczyć jak wygląda slot sim albo może wie co wsadzi w to miejsce żeby zadziałało....w zał foty jak wygląda PCB gdzie były złącza..