Witam mam pytanie dziś zauważyłem że leci mi woda z zaworu spustowego. Nie dużo coś około pół szklanki ale nie wiem dlaczego. Piec dwufunkcyjny Termet GCO-DP-21-13(21-21)
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam