Monitor od czasu do czasu traci ostrość. Czasami na chwilkęa czasami na dłużej. Sprawdziłem już napięcia( nie pływają), regulację ostrości ( ktoś powiedział że to walnięty potencjometr) i wyczyściłem styki napodstawie kineskopu ( a zimne luty sprawdzałem ze 3 razy).
Może wy dobrzy ludzie macie jakieś inne sugestie żeby dobry czlowiek (czyli ja) nie musiał kupować nowego monitora i jescze pomęczył sie na tym .????
Może wy dobrzy ludzie macie jakieś inne sugestie żeby dobry czlowiek (czyli ja) nie musiał kupować nowego monitora i jescze pomęczył sie na tym .????