Witam
Jestem w trakcie kończenia budowy końcówki mocy niestety trafiłem na mały problem, otóż nie wiem czy mogę połączyć masę zasilacza końcówek mocy przedwzmacniacza i całej reszty z przewodem ochronnym (uziemieniem). Cała obudowa robiła by za masę i ekran przy okazji, niestety szukając informacji znalazłem 2 różne wersje. Jedni mówią że można inni że nie powinno się łączyć ze sobą masy i uziemienia może mi ktoś powiedzieć czy można czy nie?
Jestem w trakcie kończenia budowy końcówki mocy niestety trafiłem na mały problem, otóż nie wiem czy mogę połączyć masę zasilacza końcówek mocy przedwzmacniacza i całej reszty z przewodem ochronnym (uziemieniem). Cała obudowa robiła by za masę i ekran przy okazji, niestety szukając informacji znalazłem 2 różne wersje. Jedni mówią że można inni że nie powinno się łączyć ze sobą masy i uziemienia może mi ktoś powiedzieć czy można czy nie?