Proszę o informację dotyczącą problemu ze spieniania mleka, wszystko dokładnie wyczyszczone a ekspres jak nie spieniał tak nie spienia mleka. Może ktoś przerabiał ten problem i ma jakieś rozwiązanie problemu. Nadmienię że reszta działa bez zarzutu.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam