Witam !
Odpalam wiczorem kadetta za pierwszym razem , lecz odrazu trzyma obroty okolo 2000 i na biegu 3 jedzie sam , nie musze dodawac gazu jak dam 4 i 5 jest juz normalnie . Jade jakies 4 km puszczam gaz i są dalej obroty kolo 2000 zatrzymam sie i powoli obroty spadaja do normy 800 - 700 . Po ponownym odpalenu juz jest w normie .
Czy to automatyczne ssanie sie zacina ?
Moze zwiaznie tez z zimnym silnikiem , bo jak sie nagrzeje jest ok
Odpalam wiczorem kadetta za pierwszym razem , lecz odrazu trzyma obroty okolo 2000 i na biegu 3 jedzie sam , nie musze dodawac gazu jak dam 4 i 5 jest juz normalnie . Jade jakies 4 km puszczam gaz i są dalej obroty kolo 2000 zatrzymam sie i powoli obroty spadaja do normy 800 - 700 . Po ponownym odpalenu juz jest w normie .
Czy to automatyczne ssanie sie zacina ?
Moze zwiaznie tez z zimnym silnikiem , bo jak sie nagrzeje jest ok