Witam mam pytanie czy można przez kabel usb włączyć debugowanie usb w telefonie sony xperiaZ. Nie mogę tego zrobić ręcznie ponieważ mam uszkodzony wyświetlacz. Proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam