Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia z5 debug usb bez lcd - Xperia z5 debug usb bez lcd

natip21 28 Lip 2018 20:55 99 2
  • #1 28 Lip 2018 20:55
    natip21
    Poziom 2  

Posiadam Xperie z5 i zalałem ją 2 dni temu po tym od razu ją wyłączyłem i dałem do ryżu z otwartą klapką. Dzisiaj ją włączyłem i niestety nie działa wyświetlacz, dotyk i wszystko inne działa. Na szczęście dałem odblokowanie palcem i da się odblokować i chciałbym przesłać dane na komputer ale muszę kliknąć aby akceptować przesył i nie mogę trafić na ten przycisk. Próbowałem z pamięci i z filmików poklikać na debugowanie usb w opcjach ale to też się nie udało. Po 1. trzeba będzie wymienić wyświetlacz aby zaczął działać znów?. Druga sprawa z tymi danymi to macie jakiś pomysł jak włączyć debugowanie usb albo po prostu akceptować ten przesył? ma ktoś może też Z5 i wyśle np. screena z telefonu w którym miejscu muszę kliknąć? Próbowałem Xperia Companion ale też tam muszę potwierdzić ehhhh Proszę o pomoc

0 2
  • #2 28 Lip 2018 21:00
    nutergsm
    Moderator - GSM

Co wy wszyscy macie z tym ryżem? Telefon powinien zostać wymyty w wanience ultradźwiękowej w izopropanolu.
    Radził bym nie używać i nie ładować baterii do czasu wymycia płyty.

0
  • #3 28 Lip 2018 21:41
    natip21
    Poziom 2  

Trochę za późno, już naładowany i działa ale chodzi mi teraz głownie o przesłanie danych na tym najbardziej mi zależy (zdjecia i filmy)
    Nawet na ślepo jak odblokwać te debugowanie ma ktoś może filmik lub screeny w którym miejscu kliknąć? prosze o pomoc

0