Posiadam Xperie z5 i zalałem ją 2 dni temu po tym od razu ją wyłączyłem i dałem do ryżu z otwartą klapką. Dzisiaj ją włączyłem i niestety nie działa wyświetlacz, dotyk i wszystko inne działa. Na szczęście dałem odblokowanie palcem i da się odblokować i chciałbym przesłać dane na komputer ale muszę kliknąć aby akceptować przesył i nie mogę trafić na ten przycisk. Próbowałem z pamięci i z filmików poklikać na debugowanie usb w opcjach ale to też się nie udało. Po 1. trzeba będzie wymienić wyświetlacz aby zaczął działać znów?. Druga sprawa z tymi danymi to macie jakiś pomysł jak włączyć debugowanie usb albo po prostu akceptować ten przesył? ma ktoś może też Z5 i wyśle np. screena z telefonu w którym miejscu muszę kliknąć? Próbowałem Xperia Companion ale też tam muszę potwierdzić ehhhh Proszę o pomoc