Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Y GT-S5360 - brak powiadomień push aplikacji na pasku powiadomień

07 Lut 2016 14:46 1179 1
  • Poziom 7  
    Witam,
    Otóż wczoraj postanowiłem przerzucić się z androida 2.3.6 na moim Samsungu Galaxy Y GT-S5360 na androida w wersji 4.0.4, robiłem to po raz pierwszy i oczywiście za pierwszym razem zbrickowałem telefon, ale wgrałem z powodzeniem oryginalną wersję 2.3.6, po czym postanowiłem jeszcze raz postępując tym razem wg tego filmiku Link no i udało się, lecz po bliższym zapoznaniu się z ROMem postanowiłem wrócić do 2.3.6 z tego powodu, że w tej wersji 4.0.4 nie działa aparat (zainstalowałem nowszego androida głównie z myślą o Snapchat'cie, a tu aparat nie działa xD), brak sklepu Google Play (nie działał nawet jak pobrałem z neta) oraz jakiejkolwiek przeglądarki plików na karcie pamięci (w tym przypadku wystarczyło pobrać jakikolwiek z neta) i nie było dźwięku, czy to z odtwarzacza muzycznego, czy to dzwonek, po prostu brak jakiegokolwiek dźwięku, tak jakby nie było głośnika w telefonie, prawdopodobnie mikrofon także nie działał, bo rozmawiając z siostrą, ja nie słyszałem jej, ani ona mnie, co mnie zmusiło do powrotu do 2.3.6. Jedyny plus był taki, że telefon działał znacznie płynniej na wersji 4.0.4. Tak wiem, że większość tych problemów była wymieniona w komentarzach, ale tak to jest jak ktoś najpierw wykonuje czynności, a dopiero po fakcie czyta komentarze :roll: Androida 2.3.6 za pierwszym jak i drugim razem wgrywałem za pomocą 3-plikowego ROMu poprzez Odina. Wszystko przebiegło pomyślnie, ale po instalacji aplikacji Facebook'a (wersja Lite) nie przychodzą mi już powiadomienia push na pasku powiadomień tej aplikacji, mimo tego, że w ustawieniach FB mam włączone wszystkie powiadomienia push, a wcześniej na wersji 2.3.6 przychodziły nawet gdy wyszedłem z aplikacji, na wersji 4.0.4 także przychodziły. A teraz nawet nie przychodzą, gdy mam włączonego FB. Jedynie wczoraj (już po powrocie do 2.3.6) dostałem kilka (z 4-5) powiadomień, jedno po drugim, ale o tej samej wiadomości, tak jakby zwariował, choć to się zdarzało i wcześniej i nie było żadnych problemów, ale tym razem już nie dostałem później żadnego. Wie ktoś co należałoby w takim przypadku zrobić? Ponowne uruchomienie telefonu nie pomogło :/

Z góry dziękuję za pomoc! :D
  • Poziom 7  
    Problem sam się naprawił, w końcu wszystko załapało i jest już OK. Temat zamykam.