Po uruchomieniu załącza się selftest i wyskakuje taki komunikat.
Wymontowałem blok zaparzacza , oszukałem switche i obserwuję wrzeciono zaparzacza , mam wrażenie że nie wykonuje pełnego ruchu pracy.
Czy bez zaparzacza może się pojawić taki komunikat z zablokowaniem jednostki centralnej ?
Wymontowałem blok zaparzacza , oszukałem switche i obserwuję wrzeciono zaparzacza , mam wrażenie że nie wykonuje pełnego ruchu pracy.
Czy bez zaparzacza może się pojawić taki komunikat z zablokowaniem jednostki centralnej ?