Witam zainteresowanych
Posiadam piłę husqvarna 345e jakiś czas temu padła pompka oleju kupiłem kompletną nową ale i tak nie smarowała okazało się że (tak przypuszczam) plastik który jest nalany na kołek był przesunięty o dwa milimetry gdy porównałem z oryginalnym , wada produkcyjna . Obecnie pompka jest do wymiany więc szukając nowej natknąłem się na metalową z regulacją piszę że pasuje do HUSQVARNA 340 345 346 350 353 ale nie jestem pewien ?
Kanały mam na pewno drożne filtr czysty, gumki są w porządku
Jeszcze jedno czy pompka ma chodzić w smarze ?
Posiadam piłę husqvarna 345e jakiś czas temu padła pompka oleju kupiłem kompletną nową ale i tak nie smarowała okazało się że (tak przypuszczam) plastik który jest nalany na kołek był przesunięty o dwa milimetry gdy porównałem z oryginalnym , wada produkcyjna . Obecnie pompka jest do wymiany więc szukając nowej natknąłem się na metalową z regulacją piszę że pasuje do HUSQVARNA 340 345 346 350 353 ale nie jestem pewien ?
Kanały mam na pewno drożne filtr czysty, gumki są w porządku
Jeszcze jedno czy pompka ma chodzić w smarze ?