logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Radio samochodowe Pioneer - sposób podłączenia.

pilka1 07 Mar 2016 20:51 762 1
REKLAMA
  • #1 15503885
    pilka1
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 1
    witam mam pytanie co do radia . po wyjęciu kluczyków ze stacyjki radio się wyłącza słyszalem ,że wystarczy odciąć jakiś kabelek aby radio dalej działało ale nie wiem , który :-/ czy mógłby ktoś mi z tym pomóc ?
    z góry dziękuje :-)
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 15503997
    kokapetyl
    Poziom 43  
    Posty: 13445
    Pomógł: 1787
    Ocena: 2097
    Źle słyszałeś, nie odciąć ale połączyć dwa pod jedno zasilanie (pod akumulator) Jest to niekorzystne ze względu na ciągły pobór prądu i może się okazać że po paru dniach postoju mogą być problemy z uruchomieniem auta.
REKLAMA