witam mam pytanie co do radia . po wyjęciu kluczyków ze stacyjki radio się wyłącza słyszalem ,że wystarczy odciąć jakiś kabelek aby radio dalej działało ale nie wiem , który :-/ czy mógłby ktoś mi z tym pomóc ?
z góry dziękuje
z góry dziękuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam