Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara picasso 1.8 16v wariujace ogrzewanie

robi00 07 Kwi 2016 14:34 423 2
  • #1 07 Kwi 2016 14:34
    robi00
    Poziom 2  

Witam wszystkich mam xsare picasso 2001 rok 1,8 16v i po odpaleniu raz zaskoczy dmuchawa ogrzewania na pelny zakres a innym razem tylko na 1 albo 2 dodam jeszcze ze podczas jazdy gdy wlaczy sie wentylator chlodnicy to w kabinie przygasa wszystko ijeszcze jedno nie wlacza sie kompresor klimy jest to klimatronik ja podejrzewam modul BSI ale moze sie myle bo auto bylo u mechanika na wymiane sprzegla i po odbiorze zaczelo swirowac znalazlem nie przykrecone kable masowe ale je dokrecilem i stad moje pytani czy niedokrecenie kabli masowych moglo cos uszkodzic i co ewentualnie moge z tym fantem zrobic WSZYSTKIM CHCACYM POMUC Z GORY DZIEKUJE !!! przepraszam za bledy w tescie

0 2
  • Pomocny post
    #2 07 Kwi 2016 15:35
    wacekgacek
    Poziom 16  

A rezystor?

0
  • #3 07 Kwi 2016 16:22
    robi00
    Poziom 2  

Dziekuje za szybka odpowiedz a przygasanie wszystkiego na czas wlaczenia eentylatora chlodnicy ?j jeszcze jesli moge przez ostatni czas a nie byl za cieply co chwile wlacza sie wentylator chlodnicy a kontrolka temp. Sa tylko 2 zielone kostki czy to normalne

Dodano po 32 [minuty]:

A rezystor ogladalem z zewnatrz nic nie widac (nadpalen przyczernien) jest zalany zywica niemam jak sprawdzic ani od kogos pozyczyc nowy kosztuje ok 100

0