Witam, najpierw konfiguracja:
Grafika: ASUS GeForce 8600 GT
Zasilacz: Fortron ATX 350PNF
Procesor: AMD Athlon 3000 2,0 GB
Płyta główna: Asus K8N-VM
Dysk: WD 500 GB
RAM: 2 GB DDR1 kingston
Witam, podczas grania wyskakuje mi bluescreen związany z plikiem nv4disp.dll.
Próbowałem przeinstalować sterowniki, lecz bez skutku. Ten problem występuje na razie w jednej grze w innych nie testowałem. Czy rozwiązaniem jest przeinstalowanie jej czy inne sterowniki? Lub może zakurzeniem w środku PC? Do tej pory wszystko było dobrze i dzisiaj zaczęły się problemy. Dołączam plik dmp. Dysk sprawdzałem, pamięci również.
Grafika: ASUS GeForce 8600 GT
Zasilacz: Fortron ATX 350PNF
Procesor: AMD Athlon 3000 2,0 GB
Płyta główna: Asus K8N-VM
Dysk: WD 500 GB
RAM: 2 GB DDR1 kingston
Witam, podczas grania wyskakuje mi bluescreen związany z plikiem nv4disp.dll.
Próbowałem przeinstalować sterowniki, lecz bez skutku. Ten problem występuje na razie w jednej grze w innych nie testowałem. Czy rozwiązaniem jest przeinstalowanie jej czy inne sterowniki? Lub może zakurzeniem w środku PC? Do tej pory wszystko było dobrze i dzisiaj zaczęły się problemy. Dołączam plik dmp. Dysk sprawdzałem, pamięci również.