logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Reno Kangoo 1.9d 2000r - nie odpala z rozrusznika, odpala na pych

marprestige 04 Maj 2016 01:40 3345 5
REKLAMA
  • #1 15648445
    marprestige
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 16
    Witam.Kangoo 1,9d 2000r pompa lucas
    samochód przestał zapalać z rozrusznika rano.
    wtryski sprawdzane ,świece grzeją , pompe ostatnio wymieniłem
    nie chce z rozrusznika zapalić... jak pchne go kawałek z 4m to odpala az rozrusznika nie chce... wymieniałem rozrząd ustawiłem wszystko na znaki jak powinno być. jak na pych go wezme i odpali pracuje równo bardzo ładnie...
    zapłon nie wiem jak ustawić... na kole przy pompie jest mechanizm zmienia minimalnie kąt ale nie wiem kiedy jest dobrze ustawione.
  • REKLAMA
  • #2 15648486
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10481
    Pomógł: 941
    Ocena: 3405
    Rozrusznik dobrze kręci?
  • REKLAMA
  • #3 15648542
    marprestige
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 16
    tak rozrusznik też wymieniałem. ułamana jest rurka od elektrozaworu podciśnienie i idzie do pompy do mechanizmu od ssania... że niby ssania w tej chwili nie ma ale to chyba nie ma znaczenia bo jechałem do szczecina 300km mam wracając zgasiłem silnik na CPN i nie chciał zapalić... pochwili
    nowe zaworki zwrotne na wężu od paliwa, myślałem,że paliwoschodzi
  • REKLAMA
  • #4 15648556
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17767
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6652
    Przy rozruchu kluczykiem napięcie na pompie może zanika.
  • REKLAMA
  • #5 15648630
    mazdax
    Poziom 15  
    Posty: 108
    Pomógł: 11
    Ocena: 72
    Wywal zawór kodowy
  • #6 15648858
    marprestige
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 16
    w pompie są 3 zawory zwykłe. ten z trzema kablami został zastąpiony zwykłym
    otwierają sie wszystkie podczas kręcenia rozrusznikiem ropa płynie rurkami odpowietrzałem wtryski
    z wyregulowaniem pompy mam problem. jest tam w kole mechanizm który można 5 razy o 360 stopni obrócić a koło względem wałka z klinem w pompie zmieni położenie o kilka mm tylko nie jak np w jednym położeniu ciężko ale odpali to jak zmienię np o pół obrotu to wcale nie zapali...
    i takie kombinowanie na wyczucie... może ktoś wie jak to sprawdzić ustawić jak powinno być
REKLAMA