Witam.Kangoo 1,9d 2000r pompa lucas
samochód przestał zapalać z rozrusznika rano.
wtryski sprawdzane ,świece grzeją , pompe ostatnio wymieniłem
nie chce z rozrusznika zapalić... jak pchne go kawałek z 4m to odpala az rozrusznika nie chce... wymieniałem rozrząd ustawiłem wszystko na znaki jak powinno być. jak na pych go wezme i odpali pracuje równo bardzo ładnie...
zapłon nie wiem jak ustawić... na kole przy pompie jest mechanizm zmienia minimalnie kąt ale nie wiem kiedy jest dobrze ustawione.
samochód przestał zapalać z rozrusznika rano.
wtryski sprawdzane ,świece grzeją , pompe ostatnio wymieniłem
nie chce z rozrusznika zapalić... jak pchne go kawałek z 4m to odpala az rozrusznika nie chce... wymieniałem rozrząd ustawiłem wszystko na znaki jak powinno być. jak na pych go wezme i odpali pracuje równo bardzo ładnie...
zapłon nie wiem jak ustawić... na kole przy pompie jest mechanizm zmienia minimalnie kąt ale nie wiem kiedy jest dobrze ustawione.