Witam.Na kole pośrednim jeden ząb ma nabity punkt,poprzez obracanie wałem korbowym z kołem na pasek klinowy należy zgrać rysę (nacięcie)
z koła pasowego z napunktowanym zębem.Punkt nabity na zębie koła rozrządu ma się pokryć z górną krawędzią pokrywy głowicy.Wymianę paska robi się bardzo prosto.Poluzować trzeba napinacz ,stary pasek przesuwać w stronę silnika (głębiej).Od przodu w jego miejsce nasuwać nowy aż do skutku.Stary do wyciągnięcia możesz przeciąć,ale i bez tego
go wyciągniesz.Napnij odpowiednio napinacz i po wszystkim.
Trzeba to robić na unieruchomionym silniku tj.1 bieg i ręczny hamulec.
Znaki ułatwiające wymianę paska rozrządu są narysowane na każdym
opakowaniu paska.
Pozdrawiam.Andrzej.