Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa

szymon189 11 May 2016 15:30 1875 6
Texa Poland
    szymon189
    Level 24  
    Posiadam nawigację Gocvlever 5055+. Pierwszy problem pojawił się bo zawieszała się na ekranie powitalnym Goclever. Resety nic nie pomagały. Po podłączeniu do komputera nie jest ona widoczna, tylko pojawia się komunikat, że nie rozpoznano urządzenia. Pobrałem Firmware Link z tego chomika. Proces przebiegł prawidłowo. Wykonałem kalibrację 5 razy i pojawił się WinCE 6.0 Tutaj jest problem bo się zawiesza lub gdy wcisnę np. przycisk start to menu pojawi się dopiero po 2 minutach.
    Co może być powodem? Jest ktoś wstanie mi pomóc?
  • Texa Poland
  • Texa Poland
    szymon189
    Level 24  
    Udało się wgrać firmware, ale uruchamia się teraz WinCe 6.0. Jak mam teraz zrobić, aby uruchomił się mój pulpit? Jak wrzucę jakiś plik na pulpit to po ponownym uruchomieniu nawi pliku niema. Pliki, które działają:
    Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa

Dodam, że nie mogę się dostać do nawigacji do pamięci wbudowanej. Pojawia się komunikat urządzenie nie zostało rozpoznane.
    japycz321
    Level 26  
    W panelu sterowania zakładka "PC Connection", change i sprawdź inne opcje o ile są. Z autostartem możesz próbować tak, dowolny edytor rejestru a potem: HKEY_LOCAL_MACHINE-->INIT i zmienić zakładkę launch90 na To co chcesz uruchamiać.
    szymon189
    Level 24  
    Tak to u mnie wygląda i mimo to nieda się uruchomić spod komputera
    Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa

Natomiast rejestr tak:
    Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa Goclever 5055+ - Zawieszona nawigacja, po wgraniu firmware bardzo wolno działa
    japycz321
    Level 26  
    w trybie mass storage tez Ci go niewidzi? wydaje mi się że trzeba zrobić restart po takiej zmianie. Pokaż launch60 i 100
    szymon189
    Level 24  
    Znowu nawigacja się zawiesza w WINCE. Teraz znowu się zawiesiła na dobre i wisi na napisie Goclever. Uszkodzona pamięć?