Witam.
Podczas pierwszego uruchomienia zmywarki robiąc tzw. puste mycie nie wlałem wody do zbiorniczka soli, włączyłem mycie bez żadnych też środków. Proszę o poradę czy przy kolejnym uruchomieniu powinienem ustawić mycie z sola? Czy też tak jak podczas prawidłowego pierwszego uruchomienia.
Mam nadzieje, że mój błąd nie będzie miał wpływu na działanie zmywarki.
Podczas pierwszego uruchomienia zmywarki robiąc tzw. puste mycie nie wlałem wody do zbiorniczka soli, włączyłem mycie bez żadnych też środków. Proszę o poradę czy przy kolejnym uruchomieniu powinienem ustawić mycie z sola? Czy też tak jak podczas prawidłowego pierwszego uruchomienia.
Mam nadzieje, że mój błąd nie będzie miał wpływu na działanie zmywarki.