Witam
Tablet po włączeniu wisi na logo. Urządzenie nie wchodzi w tryb recovery ale wchodzi w tryb download. Próbowałem wgrać nowe oprogramowanie Odin-em ale bezskutecznie cała procedura przeszła normalnie i po restarcie tablet nie boot-uje się lecz wisi na logo. Czy jest on jeszcze do uratowania bo pamięć chyba działa skoro flash idzie bez problemów ??
Tablet po włączeniu wisi na logo. Urządzenie nie wchodzi w tryb recovery ale wchodzi w tryb download. Próbowałem wgrać nowe oprogramowanie Odin-em ale bezskutecznie cała procedura przeszła normalnie i po restarcie tablet nie boot-uje się lecz wisi na logo. Czy jest on jeszcze do uratowania bo pamięć chyba działa skoro flash idzie bez problemów ??