Kupiłem ten tablet z drugiej ręki,za nie wielkie pieniądze
Problem polega na tym,że przy starcie i ładowaniu jest biały ekran.
Tablet nie ładuje. Przypuszczam że,trzeba go naprawić po Jtag. Prośba jest o potwierdzenie jest to złącze Jtag i ewentualny opis tych pinów(dołączam zdjęcie). Będę wdzięczny za pomoc
Problem polega na tym,że przy starcie i ładowaniu jest biały ekran.
Tablet nie ładuje. Przypuszczam że,trzeba go naprawić po Jtag. Prośba jest o potwierdzenie jest to złącze Jtag i ewentualny opis tych pinów(dołączam zdjęcie). Będę wdzięczny za pomoc