Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Trafic - Carminat Tomt - Tomtom live - rozłącza telefon bluetooth

21 Maj 2016 08:53 2856 6
  • Poziom 8  
    Witajcie. Ostatnio zmieniłem samochód na Trafica z oryginalną navi Carminat Tomtom Live. Otóż mój problem polega na tym, że po wyszukaniu i połączeniu z telefonem (były próbowane dwa: p8 i p8 lite) po około 10 sek. rozłącza się i po kolejnych ok. 10 sek znów łączy się. Czasami zdarza się tak, że po kilku takich cyklach łaczy się i utrzymuje przez dłuższy czas połaczenie. W momencie kiedy rozłacza się milknie na chwilę głos odtwarzanego radia. Dodam, że ustawienie telefonu jako priorytet nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu telefonu....Pozdr
  • Poziom 8  
    Próbowałem inny jeszcze wyższy model Huawei...i to samo
  • Poziom 39  
    Aktualizowałeś navcore przez Tomtom Home?
    Z P8 i P8 lite działa - sam sprawdzałem, ale odpały ma dziwne - kilkukrotnie musiałem parować aby działało, książki telefonicznej nie pobiera.
  • Poziom 8  
    nie, nie aktualizowałem nic.....może coś więcej na temat jak to zrobić?
  • Poziom 39  
    Ściągnij program Tomtom Home, kartę z auta, do czytnika w kompie, sprawdzi i pobierze aktualizacje.
  • Poziom 10  
    Huawei P9 Lite działa OK ale ...
    w Huawei masz takie dziwne powiadomienia o tym jaka aplikacja jakie uprawnienia wymaga
    jest to nietypowe w porównaniu do HTC czy Samsung.
    Sam miałem problem z aplikacją która wymagała jakiś tam uprawnień ale się nie zapytał o to telefon
    po odinstalowaniu i zainstalowaniu tej samej wersji zapytało się, dodałem uprawnienia dla tej aplikacji i śmigała
    z tym Bluetooth będzie pewnie podobnie - musisz to sparować jeszcze raz - musisz zaakceptować uprawnienia