Witam. Ja od kilku lat uzywam podobnego spoiwa. Dlugo jest w stanie plynnym i spokojnie,bez stresowo wylutowywuje nia nawet najwieksze scalaki. Sprawuje sie dobrze i warto tym sposobem wylutowywac,bo jest najbezpieczniejszy,ale ma swoje wady. Po pierwsze przed wylutowaniem scalaka,trzeba miedziana tasma pozbyc sie cyny z jego norzek. Do tego trzeba uzywac dobrego,gestego topnika do SMD. Do wad nalezy zaliczyc to,ze troche ciezko czysci sie punkty lutownicze na plytce i nogi scalaka z tej cyny,a przed wlutowaniem trzeba zrobic to dokladnie,bo jak zostanie troche zimnej cyny,to po jakims czasie lut moze sie zmienic w zimny:) Do tego trzeba tez zadbac o grot,bo cyna ta szybko utlenia sie i zabrudza grot. A zwykla cyna dobra jest do malych scalakow,jak sa wieksze,to zykla nie da rady. Pozdrawiam.