Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki model i marke wybrać zmywarki o szer. 45 cm

23 Maj 2016 13:24 1392 5
  • Poziom 2  
    Witam !
    Niestety muszę wymienic zmywarke na nową, jaką wybrac marke i typ. Polecano mi Amice
  • Poziom 15  
    Napisz trochę więcej wymagań. Zmywarka ma być do zabudowy frontem meblowym czy nie? Jeśli tak, to czy panel sterujący ma być widoczny czy ukryty? Jaki masz budżet?

Przy zmywarkach 45cm warto wybrać model z dodatkową szufladą na sztućce, będzie więcej miejsca na pozostałe gary i talerze. Dobre zmywarki robi Bosch/Siemens.
  • Poziom 2  
    Witam !
    Zmywarka podblatowa, budzet do 1400 zł , mam na oku model Bosch SPS53E08EU , używany ale na gwarancji .Sprzedają bo zmieniają mieszkanie
  • Poziom 2  
    Wybrałem markę Elektrolux ( ładowana od góry 120 obr.) ponieważ jako jedyna odpowiedziała na pytanie w jaki sposób jest zabezpieczona antykorozyjnie i opisała proces produkcji. Jak na razie tj. 3lata użytkowania jest wszystko OK i jestem z niej zadowolony .
  • Poziom 8  
    Prawda jest taka, że obecnie ciężko o dobry sprzęt elektroniczny. Kiedyś produkty mogły się chwalić renomą i wysoką niezawodnością, teraz wszyscy producenci tworzą swoje sprzęty w jednym kraju i ich jakość oraz podzespoły są niemalże identyczne, chociaż zdarzają się wyjątki. Wcześniej posiadałem zmywarkę Boscha, która służyła w domu przez kilkanaście lat, obecnie słyszałem niezbyt dobre opinie o zmywarkach tej firmy. Można rzec, że jest to już normalne, że sprzęty wytrzymują tylko okres gwarancyjny, aby potem się zepsuć i zmusić nas do kupienia kolejnego sprzętu.