Witam. Potrzebuję zakuć linkę stalową do hamulca, ale muszę wykorzystać stare końcówki. Linka jest w nie włożona i zakuta. Czy mogę rozwiercić starą linkę, włożyć nową i zakuć ponownie stary element? Ma on tulejkę na końcu, więc wymiar się nie zmieni.

[/code]