Witam,
problem typu auto postało w pełnym słońcu , po połączeniu telefonu do bluetooth auta - radio zamilkło
wyczytałem ze to wina modułu i aby go sprawdzić należy wyjąć bezpiecznik nr26
po wyjęciu - radio zagrało ale wycieraczka chodziła cały czas , po ponownym włożeniu bezpiecznika wszystko wróciło do normy
rozebrałem moduły aby przeglądnąć czy wszystko gra
- nie znalazlem przyczyny
- uspokoiło się ale przyczyny nie znalazłem
problem typu auto postało w pełnym słońcu , po połączeniu telefonu do bluetooth auta - radio zamilkło
wyczytałem ze to wina modułu i aby go sprawdzić należy wyjąć bezpiecznik nr26
po wyjęciu - radio zagrało ale wycieraczka chodziła cały czas , po ponownym włożeniu bezpiecznika wszystko wróciło do normy
rozebrałem moduły aby przeglądnąć czy wszystko gra
- nie znalazlem przyczyny
- uspokoiło się ale przyczyny nie znalazłem