Witam.
Mam od dwóch lat w swoim BMW e91 nawigację z chin 2 din i działała ok poza radiem. Wkurzony tym faktem ostatnio zacząłem szukać jak to naprawić i zaopatrzyłem się w wzmacniacz antenowy - separator. Zainstalowałem go i pomogło jednakże podczas instalacji coś poszło nie tak. Gdzieś zrobiłem spięcie i nie mam pojęcia gdzie ale przepalił się bezpiecznik. Zainstalowałem nowy bezpiecznik i radio działa, jednakże nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka tak jak to było wcześniej. Nie wiem czy ten fakt zaczął się dziać od chwili gdy przepalił się bezpiecznik ale napewno od chwili gdy grzebałem by podłączyć ten separator. Poczułem swąd przepalonego sprzętu elektronicznego i zapach ten ma źródło w tej oto kostce
Myślicie, że tam coś się przepaliło co odpowiada za ta funkcję. Pozostałe wszystkie funkcje nawigacji działają bez zarzutu. Czy szukać problemu gdzieś indziej?
Może ktoś się orientuje czy można gdzieś zakupić i czy w ogóle można gdzieś zakupić taką kostkę oddzielnie albo czy jakiś specjalista mógłby to naprawić.
A może jest jeszcze trzecia opcja, że może coś w ustawieniach nawigacji się zmieniło, a ja nie mogę tego zlokalizować - choć przywracałem nawigację do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło więc to raczej nie to.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam
Help
nie chciałbym wracać do starego radia, a tego w takim stanie nie zostawię bo rozładuje mi akumulator bo się nie wyłącza, a jedynie po wciśnięciu przycisku PWR przechodzi w stan czuwania.
Mam od dwóch lat w swoim BMW e91 nawigację z chin 2 din i działała ok poza radiem. Wkurzony tym faktem ostatnio zacząłem szukać jak to naprawić i zaopatrzyłem się w wzmacniacz antenowy - separator. Zainstalowałem go i pomogło jednakże podczas instalacji coś poszło nie tak. Gdzieś zrobiłem spięcie i nie mam pojęcia gdzie ale przepalił się bezpiecznik. Zainstalowałem nowy bezpiecznik i radio działa, jednakże nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka tak jak to było wcześniej. Nie wiem czy ten fakt zaczął się dziać od chwili gdy przepalił się bezpiecznik ale napewno od chwili gdy grzebałem by podłączyć ten separator. Poczułem swąd przepalonego sprzętu elektronicznego i zapach ten ma źródło w tej oto kostce
Myślicie, że tam coś się przepaliło co odpowiada za ta funkcję. Pozostałe wszystkie funkcje nawigacji działają bez zarzutu. Czy szukać problemu gdzieś indziej?
Może ktoś się orientuje czy można gdzieś zakupić i czy w ogóle można gdzieś zakupić taką kostkę oddzielnie albo czy jakiś specjalista mógłby to naprawić.
A może jest jeszcze trzecia opcja, że może coś w ustawieniach nawigacji się zmieniło, a ja nie mogę tego zlokalizować - choć przywracałem nawigację do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło więc to raczej nie to.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam
Help
