logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zrobić wzmacniacz do mikrofonu pod komputer?

oro 29 Cze 2005 20:53 1173 8
REKLAMA
  • #1 1616658
    oro
    Poziom 11  
    Posty: 13
    mam pytanie jak zrobić wzmacniacz do mikrofonu pod komputer
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1616823
    bzikk
    Poziom 32  
    Posty: 1938
    Pomógł: 189
    Ocena: 63
    Witam.
    Do czego to ma służyć??
    Mikrofon powinien działać bez wzmacniacza.
  • REKLAMA
  • #3 1616835
    oro
    Poziom 11  
    Posty: 13
    chodzi oto że ma za mało mocy wszystko jest na maxa a i tak słabo mnie słychać
  • #4 1617244
    cikol
    Poziom 27  
    Posty: 983
    Pomógł: 61
    Ocena: 38
    Po 1. masz mikrofon do du*y.
    Po 2. najpierw sie czegos szuka, potem jak tego nie ma zakłada sie temat.
    Po 3. jak juz załozyłes temat to napisz co to za mikrofon
    Po 4. mikrofon (kazdy!) jesli jest pozadny powinnien chodzic bez wzmacniacza.
    Po 5. jesli masz juz kiepski mikrofon to nawet wzmacniacz nie poprawi jakosci jego dźwieku, a tylko ją pogorszy.
  • #5 1617643
    oro
    Poziom 11  
    Posty: 13
    mikrofon "media-tech"
    Wysokiej jakości, niskoszumowy, kierunkowy mikrofon biurkowy,

    Do wszelkich zastosowań audio w tym aplikacji typu voice-over-IP,

    Wyłącznik ON/OFF,

    Ciężka, stabilna podstawa,

    Dodatkowe gniazdo przedłużeniowe umożliwające podłączenie słuchawek,

    Elastyczne ramię mikrofonu,

    Częstotliwość przenoszenia: 100 Hz - 16 kHz,

    Czułość: -67 dBV/µBar, -47 dBV/Pa +/-4 dB,
  • REKLAMA
  • #6 1617668
    bzikk
    Poziom 32  
    Posty: 1938
    Pomógł: 189
    Ocena: 63
    Cześć.
    Myśle że masz uszkodzoną karte muzyki lub złe sterowniki.
    Posprawdzaj.
  • #7 1617691
    oro
    Poziom 11  
    Posty: 13
    bzikk napisał:
    Cześć.
    Myśle że masz uszkodzoną karte muzyki lub złe sterowniki.
    Posprawdzaj.


    witam po primo karta jest zintegrowana 5:1
    jest w 100% sprawna chodzi na niej zestaw 5:1
    sterowniki są orginalne komp ma niecałe 6 miesięcy
  • REKLAMA
  • #8 1617698
    bzikk
    Poziom 32  
    Posty: 1938
    Pomógł: 189
    Ocena: 63
    A sprawdzałeś na innym kompie ten mikrofon?
  • #9 1617713
    oro
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Temat Zamknięty !!!

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o sposób wykonania wzmacniacza do mikrofonu podłączanego do komputera, ponieważ obecny mikrofon ma zbyt niską moc i słabo go słychać mimo maksymalnych ustawień. W dyskusji podkreślono, że mikrofon wysokiej jakości nie powinien wymagać wzmacniacza, a problem może wynikać z niskiej jakości samego mikrofonu lub uszkodzonej karty dźwiękowej bądź sterowników. Użytkownik podaje, że używa mikrofonu marki Media-Tech, model biurkowy niskoszumowy, kierunkowy, z częstotliwością przenoszenia 100 Hz - 16 kHz i czułością -67 dBV/μBar. Karta dźwiękowa jest zintegrowana 5.1, sprawna, a sterowniki oryginalne. Sugerowano sprawdzenie mikrofonu na innym komputerze. Ostatecznie temat został zamknięty bez podania rozwiązania dotyczącego wzmacniacza.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA