Witam,
tak jak w temacie.Dostalem do zrobienia. Nie bylo nic w nim mieszane. Po nacisnieciu power'a tylko przez chwile wyswietla please wait i sie wylacza. Czytalem na zachodnim forum ze pomaga reset eepromu. Mam program PBB Nec 3G Nexus v4.0 ale przy resecie epromu wywala mi Cannot reset eeprom. Mial juz to ktos?
Pozdro
tak jak w temacie.Dostalem do zrobienia. Nie bylo nic w nim mieszane. Po nacisnieciu power'a tylko przez chwile wyswietla please wait i sie wylacza. Czytalem na zachodnim forum ze pomaga reset eepromu. Mam program PBB Nec 3G Nexus v4.0 ale przy resecie epromu wywala mi Cannot reset eeprom. Mial juz to ktos?
Pozdro